Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach

Wyniki Ekumenicznego Konkursu Plastycznego

Poniżej znajduje się wyciąg protokołu komisji konkursowej z nazwiskami osób nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu plastycznego. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

-Skrót-

Protokół Komisji

Międzywojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży

organizowanego w ramach Ekumeniczne dni biblijne 2021

 

Nagrody i wyróżnienia następujących prac:

  1. W kategorii szkół ponadpodstawowych: – technika – prace przestrzenne

W tym roku komisja podjęła decyzję, że nie przyzna Nagród Grad Prix.

  1. Nagroda

I Miejsce                    Krzysztof Kancler, opiekun p. mgr Ewa Ambroziak (IV LO Ruda Śl.)

II Miejsce                  Patrycja Wolska, opiekun p. Bożena Polak (Fundacja JESTEŚMY DLA

                                   WAS, Al. Wojciecha Korfantego 125 A, 40-156 Katowice)

 

  1. Wyróżnienia

Monika Magdziak, (ZSTU w Tarnowskich Górach, ul. Okólna 48/5 Bytom)

Weronika Cudok, (ZSTU w Tarnowskich Górach, ul. Okólna 48/5 Bytom)

Szymon Zużałka, opiekun p. mgr Sabina Szłapa

 

  1. W kategorii szkół ponadpodstawowych: technika – grafika
    1. Nagroda

I Miejsce                    Bartosz Sobeczko opiekun Iwona Kwiatkowska (Świetlica Orzegów)

I Miejsce                    Michał Komorowski opiekun Iwona Kwiatkowska (Świetlica Orzegów)

II Miejsce                  Julia Wrzosek opiekun p. mgr Ewa Ambroziak (IV LO Ruda Śl.)

III Miejsce                 Kinga Zembrzuska, katechetka Barbara Śliź (BS I St. nr 16, ul Rolna 22,)

  1. Wyróżnienia

Marcin Skwara, opiekun Paweł Pawleta (ZST, ul. Modrzewskiego 5, 41-907 Bytom)

Patryk Skwara, opiekun ks. Zdzisław Pławecki (SP nr 17, ul. Armii Krajowej 14, Świętochłowice)

Paulina Nowak, opiekun p. mgr Ewa Ambroziak (IV LO im H.C. Hoovera Ruda Śl.)

 

  1. W kategorii Przedszkola: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce         Malwina Ratka, katechetka Beata Reske, Parafia EA, Pl. Karpeckiego 1, Mikołów

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. 0: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Igor Jeziorski, katechetka Małgorzata Szemiel (ZSP nr 9, ul. Graniczna 44, Katowice)

II Miejsce                   Mikołaj Koczan, katechetka Małgorzata Szemiel (ZSP nr 9, Katowice)

III Miejsce                 Tymoteusz Wojtynek, katechetka Małgorzata Szemiel  (ZSP nr 9, Katowice)

  1. Wyróżnienia

Adam Bugaj, katechetka Małgorzata Szemiel  (ZSP nr 9, Katowice)

Karolina Grzywocz, katechetka Małgorzata Szemiel  (ZSP nr 9, Katowice)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. I: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Wiktoria Suchy, katechetka Maria Krzyż (SP nr 30, ul. Wawrzyńskiej 11, Zabrze)

II Miejsce                   Milena Ratka, katechetka Beata Reske, Parafia EA, Pl. Karpeckiego 1, Mikołów

III Miejsce                 Jan Mendel, katechetka Magdalena Stelmach (SP nr 10, ul. Sokolska 23, Katowice)

  1. Wyróżnienia

Maksymilian Ludwa, katechetka Iwona Czora (ZSP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

Amanda Dąbiel, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Szymon Graczyk, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. II: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Nadia Rygol, katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

II Miejsce                   Milena Pietryka, katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

III Miejsce                 Adam Sekuła, katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

  1. Wyróżnienia

Hanna Bednarczyk, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Wiktoria Przontka, katechetka Grażyna Gruszka (ZSP, ul. Nierad 86, 43-212 Kyry)

Franciszek Machulec, katechetka Sabina Szłapa (SP w Suszcu, ul. Szkolna 130, 43-267 Suszec)

Jakub Grędysa katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

Blanka Zbytniewska, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Laura Boduch, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. III: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Blanka Działabij, katechetka dk. Dorota Obracaj (Parafia EA w Katowicach)

II Miejsce                   Eryk Muzyk, katechetka Alfred Goraj, (ZSP w Sąspowie, 32-048 Sąspów 32)

III Miejsce                 Natalia Izdebska, katechetka Dorota Nowak, (ZSP w Osieku, ul. Osiek 79B, Olkusz)

  1. Wyróżnienia

Mikołaj Ludwa, katechetka Iwona Czora (ZSiP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. IV: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Magdalena Pollok, katecheta Marcel Szymończyk (SP w Lubecku, ul. Lipska 21)

I Miejsce                    Amelia Bajkiewicz, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

II Miejsce       Filip Roszkowski-Wojtczak, kate. ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu,ul.Wolności 446,)

 

II Miejsce                   Magda Czupryńska, kate. G. Chyrek (SP nr 44, ul. Gen. G. Roweckiego 6, Bytom)

III Miejsce                 Michał Michalski, opiekun Iwona Kwiatkowska (Świetlica Orzegów)

III Miejsce                 Zuzanna Rożek, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

  1. wyróżnienia

Szymon Stochla, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

Adam Stetkiewicz, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

Emilia Sikora, katechetka Sabina Szłopa, (Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Nierad 86, 43-212 Kyry)

Sophie Czekała, katecheta Marcel Szymończyk (SP w Lubecku, ul. Lipska 21, 42-700 Lubecko)

Konrad Antosz, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Amelia Telrżyn, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. V: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Maja Brodacka, katechetka Mariola Zioło, (ZSP nr 13, ul. Rubinowa 16A, Gliwice)

II Miejsce                   Damian Synowiec, kate. Magdalena Stelmach (SP nr 10, ul. Sokolska 23, Katowice)

III Miejsce                 Katarzyna Jasik, (ZSP nr 13, ul. Rubinowa 16A, 44-121 Gliwice)

  1. Wyróżnienie

Weronika Wilczyńska, katecheta Marcel Szymończyk, (SP w Lubecku, ul. Lipska 21, 42-700 Lubecko)

Bartosz Jelonek, katecheta Marcel Szymończyk, (SP w Lubecku, ul. Lipska 21, 42-700 Lubecko)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. VI: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Natalia Wanat, katecheta ks. Michał Pilśniak, (SP w Woźnikach, ul. Nowa 1)

I Miejsce                    Zuzanna Piechota, katecheta Konrad Jagielski (SP nr 54, ul. Reptowska 86, Bytom)

II Miejsce                   Paulina Bartela, katecheta ks. Michał Pilśniak, (SP w Woźnikach, ul. Nowa 1)

II Miejsce                   Antonina Fydrych , katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

III Miejsce                 Amelia Spyra, katechetka Iwona Czora (ZSiP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

III Miejsce                 Krzysztof Wierzba, kate. Marcin Kuch (SP nr 15, ul. Adamskiego 24, Katowice)

  1. Wyróżnienie

Maja Wasiuk, katechetka Ewelina Burdyk, (SP nr 1, ul. Wielka Skotnica 2, 41-406 Mysłowice)

Maria Kowalczyk, katechetka Iwona Czora (ZSiP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

Jan Kocot, katechetka s. Anna Grząsko, (Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Chopina 2/5, 41-902 Bytom)

Oliwer Wiewiórka, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. VII: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce                    Anita Krasoń, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

II Miejsce                   Nina Stawska, katecheta Daniel Tarasek (SP nr 8, ul. Spółdzielcza 9, 43-603)

II Miejsce                   Adam Walerus, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

III Miejsce                 Aleksandra Datko, katecheta Marcin Kuch , (SP nr 15 w Katowicach)

 

  1. Wyróżnienie

 

Małgorzata Bełc, katecheta Konrad Jagielski (SP 54, ul. Reptowska 86, 41-923 Bytom)

Kamil Mośny, katecheta ks. Michał Pilśniak, (SPw Woźnikach, ul. Nowa 1)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. VIII: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I Miejsce        Wiktoria Kajdańska, katechetka Ewa Przybyła, (SP, ul. Szkolna 11, 42-450)

II Miejsce            Natalia Kapczyńska, Martyną Solipiwko, kate. G. Juranek (SP nr 33, ul. Witosa 23, Katowice)

III Miejsce     Zuzanna Daszewska, kate. Marcin Kuch (SP nr 15, ul. Ks. bpa Adamskiego 24, Katowice)

III Miejsce     Karol Teliżyn, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. Wyróżnienie

Małgorzata Gacek, katechetka Ewelina Burdyl, (Szkoła Podstawowa nr 1, ul Wielka Skotnica 2, 41-406 Mysłowice)

Ewa Jakubczyk, katechetka Laskowska, (SP nr 13, ul. Pawlikowskiego 40, 44-240 Żory)

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za włożony wkład, wysiłek i pracę. Serdeczne podziękowania kierujemy do opiekunów, katechetów i rodziców za okazaną pomoc.

Serdecznie was zapraszamy do kolejnej edycji Konkursu na wiosnę 2022 r. (regulamin będzie ogłoszony w wrześniu 2021 r.)

Na tym protokół zakończono i podpisano

Dnia, 27 maja 2021 roku

© 2021: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl