Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach Szkółka niedzielna

Ogłoszenia parafialne

17 stycznia – 2. niedziela po Epifanii

  1. Dziś o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z kościoła Jana Chrzciciela w Cisownicy. Kazanie wygłosi ks. Marek Twardzik. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.
  2. Dzisiaj o 19.00 nabożeństwo wieczorne z Komunią Św.
  3. Są dostępne kalendarze trzech religii. Są również Kalendarze książkowe wraz z Biblią na co dzień.
  4. W informatorze parafialnym, znajdującym się również na stronie parafii znajduje się sprawozdanie za zeszły rok, co jest ważne z powodu zaplanowanego na 31.01 Zgromadzenia parafialnego.
  5. W niedzielę za tydzień nabożeństwo główne z Komunią Św. o 10.00
  6. Natomiast o godz. 17.00 za tydzień odbędzie się w naszym kościele centralne nabożeństwo ekumeniczne Śląskiego Oddziału Polskiej Rady Ekumenicznej, transmitowane przez Radio Katowice. TVP3 przeprowadzi krótką relację z tego nabożeństwa Serdecznie zapraszamy. W związku z tym za tydzień nie będzie nabożeństwa wieczornego.
  7. 30.01 o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się uroczyste wprowadzenie w urząd Ewangelickiego Biskupa Wojskowego ks. Marcina Makuli z Golasowic. Z powodu ograniczeń epidemiologicznych zachęcamy do uczestniczenia w tym wydarzeniu poprzez transmisje internetową.
  8. Przy tej okazji podajemy, że na stronie parafii pojawiła się ikonka bezpośrednio kierująca do transmisji nabożeństw. Jest to czerwony kwadrat w prawym górnym rogu strony z napisem YouTube, znajduje się zaraz obok ikony Facebooka .
  9. Zachęcamy do zgłaszania się do obsługi transmisji nabożeństw.
© 2024: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl