Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach Szkółka niedzielna

Informacje dla kupujących

Podczas składania zamówienia prosimy o czytelne wypełnienie formularza zamówienia. Po złożeniu zamówienia wyświetlają się dane Wydawnictwa, nr konta na, który należy wpłacić należność, oraz całkowity koszt zamówionego towaru.

Płatności
Przedpłata, przelew na rachunek bankowy:
PKO BP II O Katowice
44 1020 2313 0000 3102 0024 0192
Wpłaty należy dokonać do 7 dni od daty złożenia zamówienia, po tym czasie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Paczka jest wysyłana najpóźniej w ciągu 3 dni od daty zaksięgowania należności na naszym koncie. Podane ceny są cenami brutto. Koszt przesyłki wynosi 15 zł.

Wysyłka książek za granicę
Istnieje możliwość zamówienia książek z zagranicy. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: kancelaria +48 32 253 99 81, katowice@luteranie.pl Zmiany lub anulowanie zamówienia W przypadku rezygnacji lub zmiany zamówienia, prosimy o nieprzelewanie należności na konto – po upływie 7 dni zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Wysyłka zamówienia
Paczki wysyłane są priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszty przesyłki wliczone są w cenę książki.

Faktury
Faktury VAT są wystawiane, kiedy w formularzu zamówienia przy nazwisku bądź nazwie firmy jest podany numer NIP.

Reklamacje
Towar wadliwy (np. niedodruki) prosimy odsyłać na swój koszt na nasz adres listem poleconym lub paczką. Towar wadliwy z winy naszego wydawnictwa wymieniamy na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zaoferujemy inne dostępne produkty lub zwrócimy koszt wadliwego towaru. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Towar uszkodzony w transporcie, z widocznymi śladami uszkodzenia lub zniszczenia opakowania, prosimy reklamować u przewoźnika (Poczta Polska). Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe z winy Poczty Polskiej, nie zwracamy kosztów zakupu i nie wymieniamy towaru.

Zwroty
Istnieje możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Prawo to przysługuje kupującemu tylko wtedy, gdy zakupiony produkt:
– nie był używany,
– nie był kopiowany ani powielany,
– nie został uszkodzony lub zniszczony (bez względu na to, z czyjej winy).

Zwrotów towarów zapakowanych w folię lub inne zabezpieczenia zawartości można dokonać pod warunkiem zachowania nienaruszonego oryginalnego opakowania (produkt rozpakowany uznaje się za używany i nie podlega zwrotowi). Zwracany produkt należy odesłać wraz z dowodem zakupu, oświadczeniem o chęci dokonania zwrotu i potwierdzeniem, że załączony produkt nie był używany lub kopiowany i nie został uszkodzony ani zniszczony. Zwrot spełniający te wymogi dokonywany jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania kompletu materiałów (oryginalny produkt, dowód zakupu, oświadczenie i adres zwrotu pieniędzy). Zwrot pieniędzy następuje przelewem na numer rachunku podany w oświadczeniu. Z kwoty zwrotu potrącane są koszty wysyłki i dostawy oraz opłaty bankowe i pocztowe z tytułu przesyłki pieniędzy.


© 2024: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl