Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach Szkółka niedzielna

Ogłoszenia parafialne

21 lutego – Invocavit

  1. Dziś rozpoczynamy akcję Skarbonki diakonijnej zachęcamy do zabrania dla dzieci i nie tylko małych skarbonek, jeżeli chcielibyście Państwo jednorazowo przekazać ofiarę to jest taka duża skarbonka, która przez cały okres pasyjny będzie znajdować się w kancelarii parafialnej.
  2. Dziś o godzinie 14.00 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z kościoła w Rypinie, kazanie wygłosi ks. Dawid Mendrok. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa o zmienionej godzinie 14.00!
  3. Dziś o 19.00 nabożeństwo wieczorne połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą w sali parafialnej.
  4. W najbliższą środę – pasyjne nabożeństwo tygodniowe w kościele o godz. 17.00
  5. W niedzielę za tydzień nabożeństwo główne o 10.00 z Komunią Św. i o 19.00 nabożeństwo wieczorne w sali parafialnej z Komunią Św. Także za tydzień bezpośrednio po nabożeństwie porannym odbędzie się krótkie zgromadzenie parafialne, obejmujące jeden punkt.
  6. Przypominamy, że nasze nabożeństwa są transmitowane na YouTube i Facebook’u parafialnym.
  7. Od dzisiaj rozpoczęliśmy szkółkę niedzielną w sali parafialnej. Zapraszamy dzieci. Dzieci, których nie ma z nami zachęcamy do obejrzenia szkółki niedzielnej na YouTube CME
  8. Lekcje religii odbywają się zgodnie z planem.
© 2024: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl