Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach Szkółka niedzielna

Ogłoszenia parafialne

24 maja – Exaudi

  1. Nabożeństwa w niedzielę za tydzień – Święto Zesłania Ducha Świętego o godz. 10.00 połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą i o 17.00 nabożeństwo Słowa.
  2. W poniedziałek zielonoświąteczny zapraszamy na nabożeństwo rodzinne o godz. 17.00
  3. Dzisiaj o 13.00 w TVP 3 transmisja nabożeństwa z naszego kościoła.
  4. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach transmitowanych w Internecie oraz szkółki niedzielnej na kanale Chrześcijańskiej Telewizji Internetowej
  5. Przypominamy o codzienniku biblijnym na kanale ChTI.
  6. Spotkania parafialne nadal są zawieszone. Lekcje religii odbywają się online.
  7. Spotkanie sympatyków, również online, odbędzie się 2 czerwca o godz. 18.00. Chętnych prosimy o kontakt mailowy z ks. Zbigniewem Obracajem.
  8. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z duszpasterzami.

 

Z żałobnej karty:

Bogu wszechmogącemu, Panu życia i śmierci upodobało się dnia 20 maja, odwołać z doczesności do wieczności Śp. Helmuta Henryka Folwarcznego, ur. 16 października 1944 r. w Katowicach. Nasz brat pozostawił pogrążonych w smutku: żonę, dwie córki z mężami, 1 wnuczkę, 2 prawnuków, szwagierkę z rodziną, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i nas, współdomowników wiary. Pogrzeb odbył się wczoraj na naszym cmentarzu.

© 2024: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl