Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach Szkółka niedzielna

Ogłoszenia parafialne

31 stycznia – Ostatnia niedziela po Epifanii

  1. Dziś o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z kaplicy ewangelickiej w Opolu. Kazanie wygłosi ks. Wojciech Pracki. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.
  2. Przy wyjściu z kościoła jest najnowszy informator parafialny, znajduje się on też na stronie internetowej parafii, dostępny jest też najnowszy nr Zwiastuna Ewangelickiego.
  3. W niedzielę za tydzień nabożeństwo główne o 10.00 z ofiarą i o 19.00 nabożeństwo wieczorne z Komunią Św. w sali parafialnej.
  4. Lekcje religii odbywają się zgodnie z planem.
  5. Wczoraj o godz. 11.00 w naszym kościele odbyło się uroczyste wprowadzenie w urząd Ewangelickiego Biskupa Wojskowego ks. Marcina Makuli z Golasowic. W Internecie, na fb Parafii jest transmisja z tego wydarzenia
  6. Przy tej okazji podajemy, że na stronie parafii pojawiła się ikonka bezpośrednio kierująca do transmisji nabożeństw. Jest to czerwony kwadrat w prawym górnym rogu strony z napisem YouTube, znajduje się zaraz obok ikony Facebooka .
  7. Bezpośrednio po nabożeństwie odbędzie się zgromadzenie parafialne.
© 2024: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl