Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach Ewangelickie Centrum Diakonijne "Słoneczna Kraina" Ewangelicki Cmentarz parafialny w Katowicach Szkółka niedzielna

Ogłoszenia parafialne

5 kwietnia 2020 r. – niedziela Palmowa

 1. Z powodu zakazu zgromadzeń nabożeństwo w Niedzielę Palmową oraz nabożeństwa w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielkanoc nie odbędą się.
 2. Zachęcamy do oglądania nabożeństw nadawanych w Internecie. Poniżej znajdują się linki do nabożeństw niedzielnych. https://www.luteranie.pl/nowosci/nabozenstwa_niedziela_palmowa,6647.html
 3. W niedzielę 5 kwietnia o godz. 13.00 w TVP 3 odbędzie się transmisja nabożeństwa z Pszczyny, w którym będzie uczestniczył ks. bp Marian Niemiec.
 4. W Wielki Piątek zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie nadawanym w TVP 2 o godz. 17.00.
 5. W zakładce „Materiały” znajdziecie kazanie na niedzielę Palmową Informator Parafialny oraz kilka ważnych filmów. Pojawi się, między innymi ,krótkie nabożeństwo nagrane w naszym kościele. Zachęcamy do oglądania i czytania.
 6. Zapraszamy dzieci do oglądania szkółek niedzielnych oraz rekolekcji w Chrześcijańskiej Telewizji Internetowej. Szkółki niedzielne i rekolekcje przygotowują mgr teol. Katarzyna Kowalska i diakon Dorota Obracaj.
 7. Codziennie Chrześcijańska Telewizja Internetowa nadaje „codziennik biblijny” krótkie rozważanie Bożego Słowa.
 8. W dalszym ciągu wstrzymane są wszystkie spotkania parafialne: lekcje religii, próby chóru, spotkanie z Biblia, spotkanie z pieśnią i modlitwą.
 9. We wtorek 7 kwietnia o godz. 18.00 odbędzie się wirtualne zebranie Rady Parafialnej
 10. Dla prenumeratorów Zwiastun Ewangelicki jest do odebrania w kancelarii parafialnej. Zwiastun Ewangelicki jest dostępny bezpłatnie w Internecie.
 11. Przypominamy o skarbonce diakonijnej, którą mamy w swoich domach.
 12. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z duszpasterzami.

Tel.  do kancelarii 32 253 99 81

Tel. do proboszcza bp. Mariana Niemca 602 621 784.

Tel do wikariusza ks. Zbigniewa Obracaja 515814307.

Tel. do diakon Doroty Obracaj 607 036 704.

© 2024: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach | Projekt i wykonanie fober.pl